Sony Earbuds | IER EX15C | Wired | In-ear | Microphone | Pink
- TootjadSony
- Mudel: IEREX15CP.CE7
- Saadavus: 4
-
25€
Sony Earbuds | IER‑EX15C | Wired | In-ear | Microphone | Pink
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 28.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kandmisviis | In-ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3786 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Earbuds |
| Producer product name | IER EX15C |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Pink |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-kaabel | USB-C |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: sony earbuds ier ex15c wired in-ear microphone pink, ierex15cpce7, sony, korvaklapid





